napis

O nás

Prosím otevřte si naše nové stránky. 

 

 https://agilitymt.weebly.com/

 

Výcvik psů: Pomůžeme vám …

U nás probíhá výcvik psů pro majitele všech plemen a kříženců od 18.3.2005. Náš klub byl v této době neoficiálně založen za podpory Domu dětí a mládeže a Zdravého města Moravská Třebová spojením několika aktivních pejskařů.

Můžete se svým psem absolvovat hodiny s individuálním přístupem nebo cvičit ve skupině psů. Navštěvují nás nejen majitelé štěňat a mladých psů, i dospělý pes se dá vycvičit.

Rádi bychom zdůraznily, že od jiných cvičáků pro psy se odlišujeme hlavně tím, že výcvik u nás je hrou a pozitivním přístupem. Neklademe důrazy na zkoušky z výkonu, stačí jen, že pejsek přiběhne a spolupracuje s Vámi.

Vycházíme z toho, že každý majitel psa má k dispozici spoustu informací, většina četla knížky o cvičení psů, známe pár pejskařů a máme určitě představu o tom, jaké techniky při výcviku fungují. Většinou ale nechceme svého psa cvičit systémem pokus – omyl a ztrácet čas. Připustíme si, že podobný problém, jako máme my, už někdo určitě mnohokrát řešil. Chceme takového člověka najít a nechat si poradit.

Málokdo ví, že nemáme žádné dotace na zřízení a provoz cvičiště či na výcvikové pomůcky jako většina cvičáků v ČR, přesto máme velmi kvalitní vybavení pro výcvik psů v agility.

Agility klub při DDM Moravská Třebová
email: agilitymt@seznam.cz, tel.: 737 845 895
(c) 2013 - 2022, B.A.D., LTS-Computer